Honvédek naplo jegyzetei. Szerkeszti Korányi Viktor. Első kötet [unicus].
1851 Pesten Magyar Mihály120. árverés / 119.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
80433
A kötetet a rendőrség elkobozta, így alig bukkan elő példánya. Tíz évvel később másodszor is megjelent.
(4)+162p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó levélen kis sérüléssel.