Horn, J. E(de)
1861 Leipzig, O. Wigand 1t.+VI+306p. Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.
67. árverés / 217.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
Franz Rákóczy II. Fürst von Ungarn und Siebenbürgen. Zweite Auflage.