Horn, J. E(de)
Franz Rákóczy II. Fürst von Ungarn und Siebenbürgen. Zweite Auflage.
1861 Leipzig O. Wigand67. árverés / 217.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
64225
1t.+VI+306p.
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.