Horváth Gyula
Kanizsa város története s annak jelen viszonyai
1861 Kanizsán Markbreiter J. ny140. árverés / 175.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
95347
Contemporary cloth, spine gilt.
81p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.