Horváth Mihály
Kossuth Lajos újabb leveleire. Második kiadás.
1868 Pest Ráth Mór144. árverés / 241.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
96402
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(2)+131p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.