Horváth Mihály
Zrinyi Ilona életrajza
1869 Pest Ráth M70. árverés / 271.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
65875
1t.+(2)+122+(2)p.+3t.
Enyhén viseltes, korabeli vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.