(Hugo Albert)
Ungarische Tabletten aus der Mappe eines Independenten
1844 Leipzig Hirschfeld142. árverés / 142.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
95779
Spine gilt, later half cloth.
VI+230p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.