Hunfalvy János, dr.

Dél-Európa, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra

1884 Bp. Athenaeum

136. árverés / 189.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Leütési ár: 120 000 Ft
93721

Hozzá: A magyar birodalom földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra Bp., 1886. Athenaeum. VI+(2)+888p. (Egyetemes földrajz. II.) Hozzá: Éjszaki- és Közép-Európa földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra. Hátrahagyott kéziratai alapján befejezte és sajtó alá rendezte Dr. Thirring Gusztáv. Bp., 1890. Athenaeum. IX+590p. (Egyetemes földrajz. III.)

Contemporary half leather. Spine richly gilt.
(8)+767p. (Egyetemes földrajz. I.)
Egységes, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Kis kopásnyomoktól eltekintve nagyon szép példány.