Hunfalvy János, dr.
1884 Bp., Athenaeum (8)+767p. (Egyetemes földrajz. I.) Egységes, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Kis kopásnyomoktól eltekintve nagyon szép példány.
136. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Leütési ár: 120 000 Ft
Dél-Európa, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra
angol szoveg
Contemporary half leather. Spine richly gilt.
Hozzá: A magyar birodalom földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra Bp., 1886. Athenaeum. VI+(2)+888p. (Egyetemes földrajz. II.) Hozzá: Éjszaki- és Közép-Európa földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra. Hátrahagyott kéziratai alapján befejezte és sajtó alá rendezte Dr. Thirring Gusztáv. Bp., 1890. Athenaeum. IX+590p. (Egyetemes földrajz. III.)