Hunfalvy Pál
Az oláhok története. I-II. kötet.
1894 Bp. MTA136. árverés / 191.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
93437
Original cloth. Spine gilt.
XVI+482+LXVI+(2)p.; (4)+481+LXXII+(2)p. (A MTA Könyvk. Váll. Új folyam. XVIII-XIX.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.