Hunfalvy Pál
Az oláhok története. I-II. kötet.
1894 Bp. MTA67. árverés / 223.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
61092
XVI+482+LXVI+(2)p.; (4)+481+LXXII+(2)p. (A MTA Könyvk. Váll. Új folyam. XVIII-XIX.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.