Hunfalvy Pál
1871 Pest, Ráth Mór XII+427+(1)p.; VII+454+(1)p. Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.
136. árverés / 434.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft
Utazás a Balt-tenger vidékein. I-II. kötet.
Slightly worn, gilt original cloth.