Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Szerk. és kiad.: Kaposi József -- Klinda Teofil.
1897 Bp. (Pesti Könyvnyomda rt.)67. árverés / 225.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
54978
(2)+303+(1)p.
Festett, aranyozott, díszes, kiadói vászonkötésben.