Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Szerk. és kiad.: Kaposi József -- Klinda Teofil.
1897 Bp., (Pesti Könyvnyomda rt.) (2)+303+(1)p. Festett, aranyozott, díszes, kiadói vászonkötésben.
67. árverés / 225.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft