Illyés Gyula
Lélekbúvár. Szatira.
(Bp Révai.138. árverés / 221.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
94245
Original half cloth.
136+(4)p. Első kiadás. Dedikált példány. (Révai könyvtár 21. sz.)
Kiadói félvászon-kötésben.