Illyés Gyula
Lélekbúvár. Szatira.
(Bp Révai.62. árverés / 199.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
61110
136+(4)p. Első kiadás. Schöpflin Aladárnak dedikált példány. (Révai könyvtár 21. sz.)
Kiadói félvászon-kötésben.