Jancsovics István
Kirándulás Istambolba az 1863-dik év april havában ---tól
1864 Pest Landerer és Heckenast70. árverés / 285.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
61123
(6)+121p.+16t. (hártyapapírral védett acélmetszetek)
Modern gerinccel ellátott, aranyozott, korabeli vászonkötésben.