Jászi Oszkár
Mult és jövő határán
1918 Bp. Pallas101. árverés / 141.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
75145
246+(2)p. Kunffy Lajosné sz. Tiller Ellának, a szerző közeli barátjának szóló dedikációval: "Elluskának, a sötét évek jóságos enyhítőjének hálás szeretettel Oszkár 918. VI. 3."
Korabeli félvászon-kötésben.