Jedlik Ányos István
Sulyos testek' természettana
1850 Pesten Emich138. árverés / 223.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
94248
A szerző egyetemi tankönyvéért az MTA nagyjutalmát és az akadémiai tagságot nyerte el.
Slightly worn contemporary half cloth. Some leaves stained. Title page restored.
XVI+543+(1)p. 384 szövegközti fametszettel. (Természettan elemei. Első könyv.)
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó néhány levele enyhén foltos, a címlap javítva.