Jenö Lechner. Mit einer Einleitung vom Künstler. -- With preface by the artist.

1930 Genf, Meister der Baukunst 1t.+XLII+72+XVIp. Az arab számmal ellátott levelek kétoldalán fényképekkel. Dr. Hütl Dezsőnek dedikált példány. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.

101. árverés / 210.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 36 000 Ft

Hozzá: Lechner Jenő sajátkezűleg aláírt, gépelt kísérő levele 2 levél, 1 gépelt oldal. Fejléces levélpapíron. Kelt: Bp., 1930. VI. 23. Levélborítékban.