Jókai Mór
Asszonyt kisér -- Istent kisért. Regény.
Bp Aigner142. árverés / 167.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
56976
Spine gilt, contemporary half cloth.
1t.+(2)+187p.+3t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.