Jókai Mór
A czigánybáró. Regény.
1885 Bp Révai142. árverés / 161.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
56986
Spine gilt, contemporary half cloth.
(4)+166+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.