Jókai Mór
1883 Bp, Athenaeum 1t.+180+(1)p.+1t.+167+(1)p.+2t. Első kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
142. árverés / 162.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
A damokosok. Regényes történet. I-II. kötet [egybekötve].
angol szoveg
Spine gilt, contemporary cloth.