Jókai Mór
Egy asszonyi hajszál. Történelmi regényvázlat.
1878 Bp. Athenaeum142. árverés / 170.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
95679
Spine gilt, contemporary half cloth.
232p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.