Jókai Mór
Egy játékos, a ki nyer. Regény két kötetben.
1882 Bp. Révai Testvérek114. árverés / 158.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
57002
182+(1)+212+(4)p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 2067.