Jókai Mór
A fekete gyémántok. Dráma öt felvonásban. Hat képben.
1886 Bp Révai151. árverés / 222.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
57020
A regény először 1878-ban jelent meg, ez a színpadra átírt változat első kiadása.
Richly gilt, original cloth.
170p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.