Jókai Mór
1881 Bp, Athenaeum 186+(1)+190+(1)p.; 181+(1)+119+(1)p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
142. árverés / 163.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
A kik kétszer halnak meg. Regény. I-IV. kötet [két kötetben].
Spine gilt, contemporary half cloth.