Jókai Mór
A lélekidomár. Regény. I-V. kötet [három kötetben].
Bp. Révai Testvérek142. árverés / 164.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
95982
Spine gilt, contemporary half cloth.
205+(3)+160+(4)p.; 173+(3)+158+(2)p.; 168+(3)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.