Jókai Mór
Bp., Révai Testvérek 205+(3)+160+(4)p.; 173+(3)+158+(2)p.; 168+(3)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.) Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
142. árverés / 164.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
A lélekidomár. Regény. I-V. kötet [három kötetben].
angol szoveg
Spine gilt, contemporary half cloth.