Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony. Regény. Jókai Róza rajzaival. I-V. kötet.

Jókai Mór
A lőcsei fehér asszony. Regény. Jókai Róza rajzaival. I-V. kötet.
Bp., Révai (4)+226p.+7t.+(4)+178p.+11t. (1 kihajt.); 198p.+10t. (1 kihajt.)+181+(1)p.+12t.+135+(5)p.+12t. Első kiadás. (--- ujabb regényei.) Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
142. árverés / 165.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 16 000 Ft
Spine gilt, contemporary half cloth.