Jókai Mór

Magyar föld

Bp Orsz

153. árverés / 259.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
57081

Hozzákötve:
Szász Károly:
Az Odüsszeia. Bevezetéssel a homéri eposzokba.
Bp., 1884. Orsz. Középiskolai Tanáregyesület. 160p. (Ifjusági iratok tára. II.)
Hozzákötve:
Paszlavszky József:
Életképek az állatvilágból. Brehm A. Budapesten tartott előadásai nyomán irta --.
Bp., 1884. Orsz. Középiskolai Tanáregyesület. 83+(1)p. Egészoldalas és szövegközti képekkel. (Ifjusági iratok tára. IV.)

Contemporary half cloth. Spine gilt.
109+(2)p. Egészoldalas és szövegközti képekkel. Első kiadás. (Ifjusági iratok tára. I.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.