Jókai Mór
Oceania. Egy elsüllyedt világrész története.
1856 Pest Heckenast62. árverés / 211.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
61153
177+(3)p. Első kiadás.
Korabeli, díszesen aranyozott gerincű vászonkötésben. Szüry: 2178.