Jókai Mór
1881 Bp., Révai Testvérek (4)+217+(2)p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
142. árverés / 177.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Páter Péter. Regény.
angol szoveg
Spine gilt, contemporary half cloth.