Jókai Mór
Rab Ráby. Regény ---tól. I-III. kötet [két kötetben].
1879 Pozsony Stampfel Károly142. árverés / 178.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
95684
Érdekes, hogy az addig önálló képek a hetediktől lapszámozáson belülre kerülnek.
Contemporary cloth. Spine richly gilt.
1t.+(2)+318+(2)p.+6t.; 239+(1)+148+(2)+XXV+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. A rajzok Jankó János munkái. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.