Jókai Mór

Rab Ráby. Regény ---tól. I-III. kötet [két kötetben].

1879 Pozsony Stampfel Károly

142. árverés / 178.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 18 000 Ft
95684

Érdekes, hogy az addig önálló képek a hetediktől lapszámozáson belülre kerülnek.

Contemporary cloth. Spine richly gilt.
1t.+(2)+318+(2)p.+6t.; 239+(1)+148+(2)+XXV+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. A rajzok Jankó János munkái. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.