Jókai Mór
A tengerszemű hölgy. Regény három kötetben. I-III [egybekötve].
1890 Bp. Révai Testvérek142. árverés / 166.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
95983
Spine gilt, contemporary half cloth.
179+(1)+151+(1)p.; 161+(1)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.