Jókai Mór
1889 Bp., Révai 199p.+3t. Első kiadás. Lapszámozáson belül 10 egészoldalas képpel. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
130. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
Utazás egy sirdomb körül
angol szoveg
Painted, gilt original cloth. Inner edges gilt.