Jókai Mór
Vén emberek nyara és egyéb elbeszélések
1893 Bp Révai142. árverés / 180.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
57164
Hozzákötve:
Házasság éhségből és egyéb elbeszélések
Bp., 1893. Révai Testvérek. 163+(1)p. Első kiadás. (-- újabb regényei.)
Spine gilt, contemporary half cloth.
193+(1)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.