József főherceg
Erdei magány és egyéb vadásztörténetek
Bp. Athenaeum144. árverés / 473.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
96509
Slightly worn, gilt, original leather. Spine replaced by copy. Leaves and plates slightly stained.
1t.+243+(1)p.+12t.
Pótolt gerincű, enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az elülső kötéstáblán ablakos kivágás, benne a szerző fényképével. A leveleken és táblákon halvány foltokkal.