Jurkovich Emil
Történeti tárczák
1910 Besztercebánya Hungária138. árverés / 233.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
94326
Slightly worn, gilt contemporary cloth.
247+(1)p.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben.