Kállay Béni
Oroszország keleti törekvései. Történelmi vázlat. Második kiadás.
1881 Bp. Ráth Mór142. árverés / 201.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
96111
Spine gilt, contemporary half cloth.
(4)+124p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.