Karinthy Frigyes
100 uj humoreszk
(Bp. Nyugat70. árverés / 311.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
65586
224p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.