Kasay Adolf
1848 Pesten, Kilián György (4)+VIII+83p. Korabeli, kopottas, díszesen aranyozott gerincű, vászontáblás kartonkötésben.
62. árverés / 240.
Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
Büntető magyar jogtan