Kassák Lajos
Egy ember élete. (VII-VIII.) Károlyi forradalom. -- Kommün.
(Bp Pantheon.153. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99951
Worn, original cloth.
228+231p. Dedikált példány.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.