Kecskeméthy Aurél
Éjszak-Amerika 1876-ban
1877 Bp. Ráth Mór138. árverés / 502.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
94449
Slightly worn, restored contemporary half cloth.
IV+420p.
Javított, kopottas, korabeli félvászon-kötésben.