Kecskeméthy Aurél
1870 Pest, Ráth M (4)+176 [recte 276]p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
114. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Háromezer tengeri mérföld. Keleti utazás ----től.