Kecskeméthy Aurél
Háromezer tengeri mérföld. Keleti utazás ----től.
1870 Pest Ráth M114. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
79054
(4)+176 [recte 276]p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.