Kempelen Győző
1861 Szeged, Szerző (2)+222p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.
138. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
7 hét Jósefstadtban. Átélte és irta ---.
angol szoveg
Contemporary cloth. Spine gilt. Original cover bound inside.