Kempelen Győző
7 hét Jósefstadtban. Átélte és irta ---.
1861 Szeged Szerző138. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
94256
Contemporary cloth. Spine gilt. Original cover bound inside.
(2)+222p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.