Kerekes György
A kassai kereskedők életéből harmadfélévszázad 1687-1913.
1913 Bp. Országos Iparegyesület140. árverés / 213.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
95466
Contemporary cloth.
VI+279p.
Korabeli vászonkötésben.