Khuen-Héderváry Sándorné, gróf
A főzőkanál csodálatos meséi. 303 híres szakács titka.
1943 Bp. (Hornyánszky V. ny.)99. árverés / 119.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
75170
224p. Lapszámozáson belül Kolozsvári Sándor 15 színes, egészoldalas rajzával.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. A levelek enyhén rozsdafoltosak. Éliás -- Szántó: 205.