Kiképzési képsorozatok. Kiadja a Honvéd Altiszti Folyóirat szerkesztősége. I. füzet.
1940 Bp. (Ladányi Jánosné ny.)144. árverés / 221.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
96665
1942-ben egy további füzete is megjelent.
Slightly worn contemporary half cloth. Original cover mounted.
215+(4)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva.