Kincses Kalendáriom. A Gyakorlati Élet Általános Utmutatója. Tizenegyedik évfolyam.
1907 Bp. Rákosi67. árverés / 276.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
64236
576p. Gazdagon illusztrált.
Enyhén sérült, díszesen aranyozott, korabeli bőrkötésben. Az eredeti borító bekötve.