Kisfaludy Károly
A párt-ütők. Eredeti víg játék három felvonásban
1820 Pest Trattner151. árverés / 261.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
57443
Later cloth. Spine gilt.
109+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben.