Kisfaludy Sándor

Himfy szerelmei. A kesergő szerelem.

1801 Buda Univ

140. árverés / 241.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
57463

Hozzá: Himfy szerelmei. Második rész. (A' boldog szerelem). Budán, 1807. Királyi Magyar Universitás. 1t.+299+(10)p. Első kiadás.

First volume worn gilt, contemporary half leather, second volume worn original paper.
1t.+302+(9)p. Első kiadás. Az utolsó levél másolattal pótolva.
Az első kötet kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben, a második enyhén viseltes, kiadói papírborítóban.