Kisfaludy Sándor, kisfaludi
Hunyady János. Históriai Dráma.
1816 Buda Királyi Magyar Universitás151. árverés / 263.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
99358
Worn, contemporary cloth. Leaves slightly stained.
2t. (Hunyady János Blasius Höfel által készített portréja és Karacs Ferenc által metszett címlap)+(8)+308p. Első kiadás.
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A levelei enyhén foltosak.