Kisfaludy Sándor
--- minden munkái. Kiadja Toldy Ferenc. Egy kötetben.
1848 Pest Heckenast101. árverés / 185.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
57468
1t.+XXXII+1232h.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel, ettől eltekintve gyönyörű példány. Szüry: 2544.